Par mums

Īsumā par mums

Zemnieku saimniecība Dobelnieki ir ģimenes saimniecība, kas pēc labākajiem nodomiem nodarbojas ar to, kas sirdij tuvs: briežkopību. Savu brīvo laiku pavadām, lai rūpētos par briežiem un labiekārtotu patīkamu vietiņu gan sev, gan mūsu apmeklētājiem.

Saimnniecībā esošais briežu dārzs savu darbību uzsāka 2018.gada 17.novembrī, kad tika atvesti 2 staltbriežu buļļi un 30 staltbriežu govis. Šobrīd briežu skaits ir dubultojies un esam bagāti ar 3 briežu ganāmpulkiem.

Atrašanās vieta

Z/S Dobelnieki atrodas skaistā vietā –  meža ielokā Ogresgala pagastā. Pie mums var veldzēties no pilsētas burzmas, uzkrāt spēkus un enerģiju, ko sniedz lauku gaiss un mūsu radītā burvība.

Apmeklētājiem draudzīgs

Briežu dārzs ir atvērts arī apmeklētājiem, tāpēc labprāt uzņemam ciemiņus gan individuālus ceļotājus, gan ģimenes ar maziem ķipariem, gan arī neatsakām tūristu grupām. Briežus var apskatīt tuvumā, jo tie ir draudzīgi un lapbrāt tuvojas cilvēkiem. Piedāvājam doties pastaigās, kuru laikā var barot briežus ar mūsu sagatavotu barību. Labprāt uzņemsim jūs jūsu kāzu dienā fotosesijā un “apstādināsim laiku” kāzu pieturā. Aicinām jūs nosvinēt dzimšanas dienu vai kādu citu notikumu lapenītē līdzās briežiem!

Mūsu mērķis ir ļaut ciemiņiem justies labi un baudīt to, ko daba un lauki mums spēj sniegt.

Ar prieku uzklausīsim jūsu vēlmes un ieteikumus, ņemsim tos vērā un centīsimies izpildīt!

 

Saimnieki Laila & Ralfs