Tūrisms

Tūrisms

Apmeklētājiem briežu dārzs ir atvērts cauru gadu, jo katrā gadalaikā briežu dārzā var vērot kādu briežu dzīvescikla procesu. Pavasarī staltbriežu buļļiem sāk augt ragi. Vasarā dzimst mazuļi. Rudenī ir baura laiks. Taču ziemā – briežu ganāmpulks sniega kupenās izskatās vienkārši kā pasakā!

 

Pastaiga un briežu barošana

Briežu dārza apmeklētājiem ir ierīkots pastaigu maršruts vairāku km garumā gar briežu aplokiem. Lai piekļūtu tuvāk dzīvniekiem, apmeklētāji var doties starp aplokiem izveidotos gaiteņos. Pastaigu takas ir piemērotas doties gan kājām, gan velosipēdu, gan bērnu ratiņiem. Tā kā brieži ir ļoti draudzīgi, pastaigas laikā ir iespēja tos apskatīt tuvumā, pabarot no rokas un pat paglaudīt.  Barot briežus drīkst TIKAI ar turpat briežu dārzā iegādātu barību briežiem. Stingri aizliedzam apmeklētājiem izmantot savu līdzpaņemto pārtiku dzīvniekiem.

 Fotosesija

Tā kā brieži labprāt tuvojas cilvēkiem, tos var ne tikai apskatīt tuvumā, bet arī nofotografēties ar tiem. Fotosesiju laikā piedāvājam doties iekšā briežu aploku teritorijā, kur pēc saviem ieskatiem varēsiet izvēlēties tīkamāko vietu un fonu.  Fotosesija noris ne ilgāk par 45 minūtēm, vienlaikus iekš aploka ne vairāk par 5-7 cilvēkiem. Fotogrāfs – Jūsējais.

Ekskursija

Zinātkārākajiem ciemiņiem piedāvājam ekskursiju. Tās laikā apmeklētājiem ir iespēja uzzināt vairāk par saimniecību, briežu dzīvesveidu un to paradumiem. Kopīgi apskatīsim ķertuvi, kurā tiek veikta briežu veterinārā apskate, un pastāstīsim, kā darbojas šķirošanas process. Ekskursija ilgst līdz stundai.

Piknika vieta

Lai atvilktu elpu un pabaudītu mirkli, apmeklētājiem ir iespēja atpūsties speciāli izveidotā piknika vietā, lapenītē pašā briežu dārzā. Jūsu rīcībā būs grils, iesmi, restes,  zupas katls, tam atvēlēta ugunskura vieta, kā arī malka. Piknika vietu var izmantot arī svētku svinībām – dzimšanas dienas, vārda dienas, vecmeitu ballīšu, vecpuišu ballīšu, kāzu pieturai, kāzu gadadienas atzīmēšanai vai jebkādiem citiem svētkiem. Ir iespēja par atsevišķu samaksu izdekorēt lapenīti atbilstoši svētku tematikai.

Aktivitātes

Briežu dārzā ir ierīkota atrakciju vieta pašiem mazākajiem apmeklētājiem – mini spēļu laukums. Tas ir aprīkots ar slidkalniņu, šūpolēm, koka kājām u.c. atrakcijām. Mazākie atpūtnieki var mēroties gardāko smilšu kūku cepšanā smilšukastē. Azartiskākiem atpūtniekiem piedāvājam uzspēlēt pašu gatavotu komandu spēli “Metamais”. Taču savu precizitāti var pārbaudīt Minigolfa spēlē. Minigolfs ir ierīkots atsevišķā teritorijā – blakus briežu aplokiem. Spēlētāju kompānija var netraucēti atpūsties no citiem apmeklētājiem, taču tajā pat laikā būt dzīvnieku klātbūtnē, jo aploki ir turpat blakus Minigolfa teritorijai. Minigolfs ir sezonāla aktivitāte – to var spēlēt gada siltākajā un sausākajā laikā.

Tā kā strādājam neregulāru darba laiku, lūdzam apmeklējumu pieteikt iepriekš, zvanot vai rakstot!

Dižozols

Saimniecībā esošais dižozols atrodas maģiskā, klusā un romantiskā vietā meža ielokā blakus briežu dārzam. Vieta ir iekopta un lieliski piemērota Jūsu skaistākajiem svētkiem. Kāzu ceremonijai, kāzu pieturvietai, krustabām, bildinājumam vai citam īpašam notikumam Jūsu dzīvē. Tā kā vieta ir nomaļus no pārējām saimniecībā esošām teritorijām, Jūsu svētkus netraucēs ne svešinieku ziņkārīgas acis, ne blakus  esošie trokšņi. Vieta ir zem klajas debess, zem ozola lapu vainaga – tas ļaus sajust dabas klātesamību un tās spēku.

Piedāvājam vietu un svētku dekorāciju iekārtojumu pēc nepieciešamības un vēlmēm.

(Uzkodas un dzēriens neietilpst piedāvājumā, taču par to var vienoties.)

CENAS

(pie mums var norēķināties tikai skaidrā naudā)

Ieejas maksa (virs 18 gadiem)

3 EUR

Spainītis ar barību

2.5 EUR

Pikniks iekārtotā āra namiņā

5 EUR/h

Fotosesija briežu aplokā

50 EUR/45min

Binokļa noma ar uzdevumu karti

3 EUR

Ekskursija par staltbriežiem, briežkopību, ciltsdarbiem un pašu saimniecību

20 EUR