Tūrisms

Tūrisms

Apmeklētājiem briežu dārzs ir atvērts cauru gadu.

Briežu dārza apmeklētājiem ir ierīkots pastaigu maršruts vairāku km garumā gar briežu aplokiem. Lai piekļūtu tuvāk dzīvniekiem, apmeklētāji var doties starp aplokiem izveidotos gaiteņos. Pastaigu takas ir piemērotas doties gan kājām, gan velosipēdu, gan bērnu ratiņiem. Tā kā brieži ir ļoti draudzīgi, pastaigas laikā ir iespēja tos apskatīt tuvumā, pabarot no rokas un pat paglaudīt. 

 Ta kā brieži labprāt tuvojas cilvēkiem, tos var ne tikai apskatīt tuvumā, bet arī nofotogrāfēties ar tiem. Fotosesiju laikā piedāvājam doties iekšā briežu aploku teritorijā, kur pēc saviem ieskatiem varēsiet izvēlēties tīkamāko vietu un fonu. 

Zinātkārīgākiem ciemiņiem piedāvājam ekskursiju. Tās laikā apmeklētājiem ir iespēja uzzināt vairāk par saimniecību, briežu dzīvesveidu un to paradumiem. Kopīgi apskatīsim ķertuvi, kurā tiek veikta briežu veterinārā apskate, un pastāstīsim, kā darbojas šķirošanas process.

Lai atvilktu elpu un pabaudītu mirkli, apmeklētājiem ir iespēja atpūsties speciāli izveidotā piknika vietā, lapenītē pašā briežu dārzā. Jūsu rīcībā būs grils, zupas katls, tam atvēlēta ugunskura vieta, kā arī malka.

Piknika vieta ir draudzīga bērniem, tādējādi mazākie atpūtnieki var mēroties gardāko smilšu kūku cepšanā vai sacensties par ātrāko nobraucienu  pa slidkalniņu.

Azartiskākiem atpūtniekiem piedāvājam uzspēlēt pašgatavotu komandu spēli “Metamais” un pārbaudīt savu precizitāti, izšaujot ar loku.

Labprāt uzņemam dzimšanas dienas, kāzu vai kādu citu svētku svinētājus! Pie mums var rīkot pikniku ekskluzīvi – briežu dārzā lapenē, gan arī citur jūsu brīvi izvēlētā vietā.

Tā kā strādājam neregulāru darba laiku, lūdzam apmeklējumu pieteikt iepriekš, zvanot vai rakstot!

Lai atpūta pie mums kļūst par jūsu ieradumu!

! Kāziniekiem ir iespēja rezervēt kāzu pieturu, kurā ietilpst galdiņš diviem + dekorācijas briežu dārza stilā.  Kāzu pieturas cena 50 EUR. 

(Uzkodas un dzēriens neietilpst piedāvājumā, taču par to var vienoties.)

CENAS

(pie mums var norēķināties tikai skaidrā naudā)

Ieejas maksa (virs 18 gadiem)

3 EUR

Spainītis ar barību

2 EUR

Pikniks iekārtotā āra namiņā

5 EUR/h

Fotosesija briežu aplokā

30 EUR/45min

Binokļa noma ar uzdevumu karti

3 EUR

Ekskursija par staltbriežiem, briežkopību, ciltsdarbiem un pašu saimniecību

15 EUR