Suvenīri un cita veida produkcija

Suvenīri un cita veida produkcija

Visi suvenīri ir 100% roku darbs, kur iegultītas labas domas un mīlestība. Ikviens suvenīrs būs kā atgādinājums par šo vietu, saimniecību vai arī var kalpot kā lieliska dāvana Jūsu tuviniekiem.

Brieža ragu rotas (auskari, kaklarotas, rokassprādzes) veidotas no dabīga materiāla, viegli, dizainiski, kas piestāv visa vecuma un abu dzimumu nēsātājiem.

Brieža raga piekariņi – veidoti no dabīga materiāla –  var izmantot, piekarinot pie atslēgām, somas vai kur citur.

Brieža rags –  suņa kārums – Briežu ragi ir kā dabiska “zobu birste” suņiem. Šī suņu graužamā rotaļlieta ir izgatavota no Latvijā audzētiem staltbriežu ragiem. Nesatur piedevas, bagāta ar minerālvielām. Palīdz uzturēt Jūsu suņa zobus tīrus, veselus un spēcīgus. Tā ir bez ķimikālijām, konservantiem, krāsvielām un piedevām. Veselīgas, dabīgi apstrādātas, barojošas košļājamās rotaļlietas visu šķirņu un izmēru suņiem. Mūsu veidotās rotaļlietas ir roku nomazgāts tīrā ūdenī, ar rokām sagriezts, slīpēts, lai rotaļlietas būtu piemērotas visiem suņiem drošai lietošanai. Minimāla smaka un lietošana bez traipiem. Derīguma termiņš neierobežots.

Medus – iegūts 2021.gada vasarā no Z/S Dobelnieki saimniecībā esošām dabīgajām pļavām. Dažādu ziedu medus.

Briedītis – unikāla mīkstā mantiņa bērniem. To speciāli mūsu saimniecībai izgatavojis zīmols GAIL, kas nodarbojas ar īpašu auduma zivju darināšanu.

Pēc pieprasījuma izstrādājam dažādas mēbeles, piemēram, stikla virsmas galds ar kājām no brieža ragiem, krēsli, mēbeļu elementus, lustras, pakaramie. Piedāvājam arī galda piederumus, piemēram, spali nažiem, dakšām, augļu trauki. Tiek arī apstrādāta āda dažādiem pielietojumiem – jostas, piekariņi, maki.